Zapraszamy do restauracji Wesołe Koniki !

Oferujemy kuchnię domową, miłą atmosferę a wszystko to w specyficznej aranżacji wnętrz !

Organizujemy imprezy okolicznościowe w dwóch salach konsumpcyjnych.

Przyjdź i zobacz, naprawdę warto !

Niezapomniane wrażenia!

002

W Europarku aż roi się od interesujących miejsc i atrakcji.

Przykładem niech będą wykonane z całego dębu siedziska i stół, możliwość przejażdżki bryczką, przejażdżki kolejką, również możliwość oglądania i karmienia zwierząt m.in. kóz, koni i ptactwa.

Są one unikalne w skali całego regionu, ze świecą można szukać ośrodka, który oferowałby podobne atrakcje. Co więcej występują one wszystkie w jednym miejscu, właśnie u nas.
Oryginalność oferty naszego ośrodka to podstawowy wyróżnik Europarku.

Właśnie to przyciąga do nas gości. Mamy nadzieję, że przyciągnie to również Państwa uwagę i chcąc zobaczyć to na własne oczy przyjadą Państwo do nas, ulegając magii naszego ośrodka. Serdecznie zapraszamy!!!

Wypoczynek dla całej rodziny!

Siłą Europarku jest różnorodność sposobów, na jaki można w nim miło spędzić czas.

Można posiedzieć na świeżym powietrzu rozkoszując się deserem, pooglądać znajdujące się na terenie parku zwierzęta, odbyć przejażdżkę bryczką, czy spróbować swoich sił w siodle.
Atrakcji przeznaczonych dla dzieci jest również pod dostatkiem. Plac zabaw z huśtawkami, beczka śmiechu, czy zjazd po linie, zapewnią maluchom mnóstwo zabawy.

Obcowanie ze zwierzętami wyrabia w dzieciach poczucie empatii i zapewnia zrównoważony rozwój emocjonalny, zabierając więc do nas dziecko łączysz przyjemne z pożytecznym, zapewniając mu nie niezapomniane wrażenia.

U nas możesz usiąść koło strumyka i wsłuchać się w szum płynącej wody, usiąść nad stawem i oglądać grę świateł na wodzie.
Owa różnorodność zapewni, że dla wszystkich członków rodziny pobyt u nas będzie czystą przyjemnością.

 

IK FB: Please check your settings.